Щодо несплати щорічних внесків

Шановні адвокати!

Повідомляємо, що станом на листопад 2019 року значна кількість адвокатів має заборгованості за щорічними внесками на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Публікуємо список адвокатів, що не сплатили 70% від щорічного внеску на рахунок Ради адвокатів Дніпропетровської області:

Заборгованість адвокатів за 70% щорічних внесків на рахунок Ради адвокатів Дніпропетровської області станом на 15.11.2019 р.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України (на нашому сайті доступні реквізити для сплати щорічного внеску за 2019 р. та архів реквізитів для сплати щорічних внесків за 2013-2018 рр.), або онлайн через особистий кабінет адвоката чи розділ “Платежі” на сайті НААУ.

Якщо Ваше прізвище знаходиться у списку помилково, прохання надіслати копію відповідних квитанцій про оплату 70% щорічного внеску на електронну пошту:

t.leschenko@unba.org.ua

Наголошуємо, що для підтвердження оплати 30% щорічного внеску на рахунок НААУ необхідно звертатися безпосередньо до НААУ на електронну адресу vnesok@unba.org.ua.

Нагадуємо, Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування встановлено, що сплата щорічного внеску на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування є професійним обов‘язком кожного адвоката. Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду підтвердив правомірність зупинення права на зайняття адвокатською діяльністю за систематичну несплату адвокатського внеску, незважаючи не неврегулювання в профільному Законі терміну “триваюче правопорушення”. Постанову було винесено 9 серпня у справі № 1540/4358/18.

Як повідомляє НААУ, Рада адвокатів України планує звернутися з поданням до КДКА відповідних регіонів у разі, якщо заборгованість адвокатів не буде усунена до 7 грудня 2019 року. Також адвокати, які систематично ухилялися від обов’язку сплати внесків будуть тимчасово позбавлені можливості реєструватися для участі в безкоштовних заходах з підвищення кваліфікації через сайт Центру акредитації ВША НААУ.


Якщо ваше прізвище вказано у списках боржників з оплати 30% внеску на НААУ і це помилка, прохання надіслати скан-копію квитанції про оплату або платіжного доручення на адресу:

vnesok@unba.org.ua

Ця скринька доступна для працівників відділу ЄРАУ, які оперативно внесуть зміни до вашого профайлу про здійснення оплати.

Якщо ви внесли 30% внеску на рахунок НААУ уже після публікації списків, і бажаєте додатково підтвердити свій платіж, ви також можете відправити скан-копію квитанції про оплату чи платіжного доручення на вищезазначену адресу.