Щодо сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування

Шановні колеги!

Нагадуємо, що, відповідно до п. 2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, строк сплати щорічних внесків за 2021 рік встановлено до 31 січня 2021 року.

✔️ Внесок можна cплатити через будь-яку банківську установу України або онлайн через особистий кабінет адвоката на сайті НААУ.

✔️ Реквізити для сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2021 рік доступні за посиланням.

 

Звертаємо увагу, що, відповідно до п. 2.16 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.

У зв’язку з викладеним, наполегливо просимо адвокатів, які мають заборгованість за сплатою щорічних внесків за 2013-2020 роки, усунути такі заборгованості.

Заборгованість адвокатів за сплатою 70% щорічних внесків станом на 18.01.2021 року

Рада адвокатів Дніпропетровської області вже неодноразово зверталася до адвокатів регіону з проханням усунути заборгованості за сплатою щорічних внесків, однак, з огляду на незадовільний результат таких звернень, відносно адвокатів, які не усунуть заборгованості до 31 січня 2021 року, буде розглянуто питання про направлення до КДКА Дніпропетровської області подання про їх притягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення порядку та строків сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Наступне засідання Ради адвокатів Дніпропетровської області заплановане на 17 лютого 2021 року.

✔️ Реквізити для сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2013-2020 роки доступні за посиланням.

 

Також нагадуємо, що адвокати, які мають підстави для отримання пільги або продовження наданої раніше пільги по сплаті адвокатського внеску, мають подати окремі заяви до ради адвокатів регіону та до НААУ до 31 січня 2021 року щодо пільги по сплаті, відповідно, 70% і 30% щорічного внеску.