Щодо заборгованості за сплатою щорічних внесків

Шановні адвокати!

Повідомляємо, що станом на кінець жовтня 2020 року значна кількість адвокатів має заборгованості за щорічними внесками на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Публікуємо оновлений список адвокатів, що не сплатили 70% від щорічного внеску на рахунок Ради адвокатів Дніпропетровської області:

Заборгованість адвокатів за щорічними внесками станом на 22.10.2020 року

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України (на нашому сайті доступні реквізити для сплати щорічного внеску за 2020 р. та архів реквізитів для сплати щорічних внесків за 2013-2019 рр.), або онлайн через особистий кабінет адвоката чи розділ “Платежі” на сайті НААУ.

Якщо Ваше прізвище знаходиться у списку помилково, прохання надіслати копію відповідних квитанцій про оплату 70% щорічного внеску на електронну пошту:

t.leschenko@mail.unba.org.ua

Нагадуємо, що Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування встановлено, що сплата щорічного внеску на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування є професійним обов‘язком кожного адвоката. Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.

Прохання усунути заборгованості у строк до 20 листопада 2020 року.