Про раду

Вітаємо на офіційному інтернет-порталі Ради адвокатів Дніпропетровської області!

Раді вітати Вас на сайті Ради адвокатів Дніпропетровської області. Маємо можливість надати відвідувачам сайту ознайомитись з правовими основами діяльності Ради адвокатів Дніпропетровської області, її структурою, цілями та завданнями, новинами та подіями, які відбуваються в адвокатурі Дніпропетровщини.

Рада адвокатів Дніпропетровської області створена 29 січня 2013 року Установчою конференцією адвокатів Дніпропетровської області у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», представляє адвокатів регіону і діє на засадах професійної незалежності для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури у Дніпропетровській області зокрема та України в цілому.

Рада адвокатів Дніпропетровської області є неприбутковою професійною організацією, яка відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» створена і діє у системі органів Національної асоціації адвокатів України, як форма адвокатського самоврядування, на яку державою покладено виконання публічно-представницьких функцій недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі – адвокатури України.

Створюючи офіційний інтернет-портал, Рада адвокатів Дніпропетровської області ставить за мету у сучасний і найбільш доступний та швидкий спосіб інформувати колег та громадськість про розвиток адвокатури Дніпропетровщини.Контент інтернет-порталу постійно оновлюється. Отже, сподіваємось що Ви будете отримувати корисну для нашої спільної діяльності інформацію. Завчасно вдячні адвокатам Дніпропетровської області за своєчасне надання повної та достовірної інформації для розміщення на нашому порталі. Переконані, що разом з Вами ми сформуємо якісний та професійний інформаційний портал.

З повагою та надією на плідну співпрацю на благо розвитку адвокатури!