План заходів

Шановні адвокати!

Анонсуємо онлайн-заходи з підвищення кваліфікації, заплановані Радою адвокатів Дніпропетровської області на червень 2020 року:

Про початок реєстрації на заходи буде повідомлено додатково у телеграм-каналі Ради адвокатів Дніпропетровської області, на сторінці Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області у Фейсбуці та у спільноті у Вайбері.


Детальну інформацію щодо програми заходу та посилання на реєстрацію шукайте у списку заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ.

Про початок попередньої реєстрації завчасно не повідомляється, оскільки реєстрація відкривається автоматично Центром акредитації ВША НААУ після схвалення заходу. Процес акредитації займає до 14 днів, тому передбачити, коли відкриється реєстрація, ми не можемо.

Зазвичай на заходах Ради адвокатів Дніпропетровської області проводиться додаткова реєстрація на місці. Для цього необхідно мати особистий кабінет у Центрі акредитації ВША НААУ та доступ до електронної пошти, вказаної під час реєстрації особистого кабінету.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією особистого кабінету, зверніться, будь ласка, завчасно до Ради адвокатів Дніпропетровської області, де вам нададуть корисну інформацію і практичну допомогу. Без особистого кабінету у Центрі акредитації ВША НААУ нарахувати залікові бали підвищення кваліфікації неможливо!

Найближчим часом у особистих кабінетах адвокатів у Центрі акредитації ВША НААУ з’явиться кнопка «Скасування реєстрації», через яку адвокати зможуть самостійно скасувати участь у семінарі.

Під час попередньої реєстрації пріоритет надається адвокатам, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області (див. п. 27 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України)