Підвищення кваліфікації

Оперативну інформацію про заходи з підвищення кваліфікацію можна отримати за посиланнями:

Телеграм-канал Ради адвокатів Дніпропетровської області
Сторінка Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області у Фейсбуці
Підвищення кваліфікації – спільнота у Вайбері.


Детальну інформацію щодо програми заходу та посилання на реєстрацію шукайте у списку заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ.

Про початок попередньої реєстрації завчасно не повідомляється, оскільки реєстрація відкривається автоматично Центром акредитації ВША НААУ після схвалення заходу. Процес акредитації займає до 14 днів, тому передбачити, коли відкриється реєстрація, ми не можемо.

Зазвичай на заходах Ради адвокатів Дніпропетровської області проводиться додаткова реєстрація на місці. Для цього необхідно мати особистий кабінет у Центрі акредитації ВША НААУ та доступ до електронної пошти, вказаної під час реєстрації особистого кабінету.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією особистого кабінету, зверніться, будь ласка, завчасно до Ради адвокатів Дніпропетровської області, де вам нададуть корисну інформацію і практичну допомогу. Без особистого кабінету у Центрі акредитації ВША НААУ нарахувати залікові бали підвищення кваліфікації неможливо!

Під час попередньої реєстрації пріоритет надається адвокатам, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області (див. п. 27 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України)