Щодо вебінарів 30 квітня 2020 року

❗️❗️❗️❗️

Шановні колеги!

У зв’язку з великою кількістю звернень повідомляємо, що вебінар з адвокатської етики об 11:00 проводить КДКА Дніпропетровської області, тому, на жаль, Рада адвокатів Дніпропетровської області, яка не є організатором вказаного вебінару, не мала змоги допомогти адвокатам, які зверталися, з участю у ньому.

Вебінар Ради адвокатів Дніпропетровської області у цей же час присвячений темі захисту права власності. Адвокатам, які зареєструвалися на цей захід, були надіслані підтвердження реєстрації, а також листи-запрошення на вебінар. Однак, на жаль, нам не вдалося дореєструвати на захід адвокатів, які вже були зареєстровані на вебінар з адвокатської етики, про який йшлося вище.

Вебінар Ради адвокатів Дніпропетровської області з адвокатської етики відбудеться сьогодні о 14:00. Заявки на додаткову реєстрацію на даний захід, надіслані до 13:00, будуть оброблені адміністраторами і адвокатам будуть надіслані підтвердження реєстрації та листи-запрошення.

Рада адвокатів Дніпропетровської області приносить вибачення за незручності, викликані через це непорозуміння!

Нагадуємо, що на травень 2020 року Радою заплановано проведення 9 вебінарів на різноманітні теми, у тому числі з адвокатської етики, з кількістю учасників від 500 до 1000.

❗️❗️❗️❗️