28.10.2018 року Радою адвокатів Дніпропетровської області за сприяння та підтримки Національної асоціації адвокатів України проводитиметься ІІІ-й відкритий турнір з міні-футболу пам’яті Сиротенка Юрія Васильовича

28.10.2018 року Радою адвокатів Дніпропетровської області за сприяння та підтримки Національної асоціації адвокатів України проводитиметься ІІІ-й відкритий турнір з міні-футболу пам’яті Сиротенка Юрія Васильовича – першого Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області. Цей захід є вже традиційним приводом для дружньої зустрічі, яка знайде свій прояв і у відчайдушній та безкомпромісній грі на футбольному полі, і у теплій гостинній атмосфері післяфутбольного спілкування людей зі спільними спогадами, інтересами та поглядами. Запрошені команди як адвокатів з інших регіонів України, так і команди силових структур Дніпропетровської області, друзів.

Весь захід  буде проводитися на базі Спортивного комплексу УДХТУ за адресою: м.Дніпро, Набережна Перемоги 40а, https://goo.gl/maps/ps1auDo7xev.

Початок о 10.00.

З будь-якими питаннями щодо  організації заходу звертатися до Голови Комітету з організації суспільних та спортивних заходів Ради адвокатів Дніпропетровської області – Бадена Олексія Валерійовича (контактний номер: 0675638038)

Адвокати, єднаймося!