Адвокатська ініціатива «СтопБулінг»

НААУ інформує:

Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» — це колектив адвокатів, який захищає права людини та, насамперед, дитини. Основними цілями Адвокатської ініціативи «СтопБулінг» є:

— координація роботи адвокатів у справах, де є ознаки булінгу;

— підвищення правової обізнаності громадян та учасників навчального процесу з питань булінгу.

Саме сьогодні проблема булінгу постала надзвичайно гостро і потребує протидії з боку держави, громадськості та адвокатури.

Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» вже долучалася до профільних заходів, організованих Міністерством юстиції України (в рамках проекту «Я маю право», Всеукраїнського тижня протидії булінгу) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (в рамках проекту «Human Rights Week 2019»).

Наразі представники адвокатської ініціативи, члени молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України «NextGen» планують ряд просвітницьких лекцій у навчальних закладах по всій території України.

У зв’язку з вищевикладеним, Національна асоціація адвокатів України пропонує адвокатам регіону долучитися до ініціативи.

У рамках своєї діяльності Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» планує залучити адвокатів регіону до проведення низки лекцій (виховних годин) у навчальних закладах, направлених на формування правової обізнаності учасників освітнього процесу з теми булінгу та профільного законодавства. Зі свого боку НААУ надасть необхідну методичну підтримку.

Адвокатська ініціатива «СтопБулінг» у Facebook.