Алгоритм отримання балів підвищення кваліфікації адвокатів за новою процедурою

Рада адвокатів Дніпропетровської області повідомляє, що у зв’язку з набуттям чинності нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів, процедуру отримання балів буде змінено.

Як повідомляє НААУ, відтепер анонси всіх сертифікованих Експертною радою НААУ заходів з підвищення кваліфікації адвокатів розміщуються на сайті Центру акредитації Вищої школи адвокатури.
 
 
Порядок відвідування заходів з підвищення кваліфікації:

1. Зареєструйтеся за посиланням.

2. Оберіть захід, який бажаєте відвідати, зі списку.

3. У разі успішної реєстрації на захід, на Вашу електронну адресу надійде QR-код, який необхідно показати (у друкованому або електронному вигляді) під час реєстрації безпосередньо на заході при вході та виході.

4. Після закінчення заходу Вам у обов’язковому порядку необхідно пройти тестування за результатами прослуханого матеріалу. Посилання на тест також надійде на Вашу електронну адресу.

5. Після успішного проходження тестів Вам надійде повідомлення про нарахування балів.

Зверніть увагу! Для реєстрації на сайті Центру акредитації ВША Вам необхідно вказати актуальні номер телефону та електронну пошту, які зазначені у Вашому профайлі в ЄРАУ. Перевірте правильність інформації у реєстрі та у разі необхідності внесіть зміни до Ваших контактних даних.

Залишити відповідь