Анкетування щодо необхідності нормативно-правового регулювання у сфері адвокатури та адвокатської діяльності, безоплатної правової допомоги

Директорат правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України здійснює моніторинг впровадження та аналіз ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері адвокатури та адвокатської діяльності, безоплатної правової допомоги (далі – Моніторинг).

Моніторинг спрямований на виявлення колізійних, декларативних, застарілих норм, усунення внутрішніх протиріч законів та інших нормативно-правових актів.

Пропонуємо Вам взяти участь в анкетуванні, що проводиться в рамках Моніторингу, відповівши на питання за посиланням: https://forms.gle/Yrz1DrXyty6oReJR6

Відповіді просимо надати у найкоротший строк, але не пізніше 01 вересня 2021 року. Кількість учасників опитування не обмежена.

* Примітка. З Порядком моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 24.12.2020 № 666/5, можна за посиланням.