Більше 100 адвокатів взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації у Кам’янському

16 травня 2019 року Рада адвокатів Дніпропетровської області провела семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів у Кам’янському на тему «Здійснення судового контролю за досудовим розслідуванням».

Лектором виступила суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Шаповалова Ірина Сергіївна.

На семінарі розглядалися різні аспекти судового контролю за органами досудового розслідування, зокрема контролю за процесуальними діями, бездіяльністю та рішеннями органів досудового розслідування, особливості розгляду слідчим суддею скарг на бездіяльність органів досудового розслідування, та забезпечення прав потерпілого та підозрюваного на досудовій стадії.

Обговорюючи судовий контроль під час досудового розслідування, особливу увагу приділили клопотанням про арешт майна та його зняття, а також процесам огляду та обшуку.

Крім того, лектор висвітлила тему застосування запобіжних заходів під час досудового розслідування, у тому числі дотримання стандартів прав людини під час обрання та застосування запобіжних заходів та практику ЄСПЛ щодо цього питання.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Шаповаловій Ірині Сергіївні за участь у семінарі та сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів регіону!


Ознайомитися з матеріалами з семінару можна за посиланням нижче:

Шаповалова І. С. Здійснення судового контролю за досудовим розслідуванням (презентація)

Залишити відповідь