Більше 1000 адвокатів відвідали семінар з адвокатської етики у Дніпрі

24 жовтня 2019 року у Дніпрі відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений темі взаємовідносин адвокатів та суддів.

Лектором виступила Назаренко Діана Леонідівна — адвокат, член Ради адвокатів міста Києва, активний учасник професійних семінарів з питань адвокатської етики, організованих НААУ.

Захід відкрився вступним словом Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяни Олександрівни, а також врученням грамот адвокатам, які активно відвідували заходи з підвищення кваліфікації.

Під час доповіді лектора було розглянуто нормативні акти, що регулюють взаємовідносини адвокатів та суддів: розділ IV Правил адвокатської етики, присвячений відносинам адвоката з судом та іншими учасниками судового провадження; положення Кодексу суддівської етики; Бангалорські принципи поведінки суддів; резолюція “Професійна етика правосуддя”. Були обговорені актуальні питання щодо взаємовідносин адвокатів та суддів, зокрема етичні засади взаємодії адвокатів та суддів зі ЗМІ та діяльності у мережі Інтернет.

Захід відвідали більше 1000 адвокатів. Учасникам семінару нараховано 2 залікові бали з питань адвокатської етики та стандартів адвокатської діяльності.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Назаренко Діані Леонідівні за сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів регіону, а також Будинку Культури “Шинник” за допомогу у організації заходу та надання приміщення!


До уваги адвокатів, присутність яких відмічалася у додатковому списку без створення особистого кабінету!

На жаль, без наявності особистого кабінету у Центрі акредитації НААУ бали за відвідування заходу нарахувати неможливо.

Для створення особистого кабінету вам необхідно мати активну електронну пошту, до якої у вас є доступ.

Якщо вам не вдається створити особистий кабінет самостійно, скористайтеся нашою інструкцією або зверніться до Ради адвокатів Дніпропетровської області з понеділка по п’ятницю у робочі години.


Фотозвіт із заходу можна переглянути у Фейсбуці.