Другий адвокатський турнір з більярду на Кубок Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області.

Шановні адвокати, колеги, друзі! Раді нагадати вам, що задля об’єднання адвокатської спільноти спортом та цікавими суспільними заходами за ініціативою Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області минулого року було започатковано змагання з більярду серед адвокатів. А що ж, як не запекла боротьба за смарагдовим сукном більярдного столу, як не гострі емоції вболівальників, як не жваве обговорення подробиць турніру за легким фуршетом можуть сприяти такій світлій меті? До того ж, як пам’ятаєте, тогорічні переможці цього турніру гідно виступили на всеукраїнському рівні та здивували красивою грою суперників з інших регіонів.

З метою продовження такої доброї традиції, яка сприяє активізуванню дружніх стосунків та контактів в нашому постійно зростаючому адвокатському колі, запрошуємо на ІІ-ий адвокатський  турнір з більярду на Кубок Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області.

Отже, змагання за Кубок відбудуться 16 березня 2019 року у більярдному клубі «АТМОСФЕРА» у ТЦ «Нагорний ринок» (вул. Дмитра Донського, 2А, подробиці за посиланням http://atmosfera.in.ua/clubs/dp/49/ ). Реєстрація о 09.30. Початок о 10.00. Рекомендуємо по можливості вдягати класичні білого або світлого кольору сорочки та темні брюки, адже за порадами фахівців з Федерації більярдного спорту, які будуть присутні на нашому заході, саме ці кольори найбільш пасують цій грі. До речі, до участі запрошуються адвокати як чоловіки, так і жіночки, незалежно від рівня майстерності. Гра буде вестися за правилами Комбінованої (т.зв. московської) піраміди.

Кращі гравці змагань зможуть представляти наш регіон на Всеукраїнському турнірі з більярду, що відбудеться у м.Київ орієнтовно 20.04.2019 року.

Попередня реєстрація здійснюється шляхом надіслання СМС за номером 0675638038 із зазначенням ПІБ та номеру адвокатського свідоцтва.