Конкурс тренерів для участі у тренінгу для тренерів з питань правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок

Проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» спільно з Національною асоціацією адвокатів України,  Координаційним центром з надання правової допомоги та правовим клубом “PRAVOKATOR” оголошує конкурс тренерів для участі у тренінгах для тренерів з питань правової  допомоги постраждалим від домашнього насильства та  насильства стосовно жінок.

Навчання заплановано з метою підготовки тренерів, які  вподальшому співпрацюватимуть з Національною асоціацією адвокатів України та Координаційним центром з надання правової допомоги та проводитимуть  аналогічні тренінги в різних регіонах України.

Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти.

Орієнтовні дати проведення тренінгу для тренерів: 29-31 березня 2019, м. Київ (можуть бути перенесені на квітень 2019).

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання, харчування та компенсовано вартість проїзду (за наявності оригіналів квитків в обидві сторони, окрім вартості проїзду в СВ та квитків на літак, а також вартості бензину).

Активним учасникам навчання, які успішно пройдуть підготовку (всі 3 дні) та складуть іспит, будуть видані тренерські свідоцтва.

Кожна особа, яка отримає свідоцтво тренера, повинна бути готовою до проведення тренінгів у регіонах на волонтерських засадах (тренерам буде забезпечений проїзд, харчування та проживання).

До участі у конкурсі запрошуються адвокати, які:

 • мають ґрунтовні знання з питань боротьби з домашнім насильством, насильством  за ознакою статі та насильством стосовно жінок;
 • мають досвід тренерської роботи; досвід проведення навчання для адвокатів (у різних форматах) буде перевагою;
 • мають щонайменше три роки стажу адвокатської діяльності, зокрема, мають практичний досвід ведення справ щодо захисту від домашнього насильства;
 • зможуть  взяти участь у 3-денньому тренінгу, якій відбудеться в місті Київ 29-31 березня 2019,  а також проводити   тренінги в різних регіонах України;
 • бажають інвестувати свій час та досвід у розвиток навичок адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу;
 • відкриті до дискусій та заохочують їх, здатні слухати та чути інших;
 • мають досвід участі у навчальних заходах з розвитку навичок (soft skills) (може бути перевагою);
 • мають досвід роботи в системі безоплатної правової допомоги (може бути перевагою).

Процедура відбору та участі у програмі:

 1. Подання електронної заявки  на участь у конкурсі – до  03 березня 2019 р. через форму за посиланням: https://goo.gl/forms/DEJVmi4DEKlGWWrC3

Некоректно та неповністю заповнені заявки розглянуті не будуть.

Поданням заявки кандидат підтверджує можливість взяти участь у підготовці тренерів у зазначені дати  та місці  та надає свою згоду на проведення регіональних тренінгів.

 1. До заявки слід додавати своє CV в форматі EUROPASS. Радимо його підготувати заздалегідь.
 2. За потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або  зроблено запит на отримання додаткових відомостей.
 3. Відбір учасників (20 осіб) буде завершено 17 березня 2019 р. 
 4. Всім учасникам буде повідомлено про результати відбору до 20 березня 2019 р.

 

Додаткову інформацію можна отримати в Олени Сібільової, Голови комітету НААУ з підвищення кваліфікації адвокатів за тел. +380677182002 або ел. поштою e.sibileva@unba.org.ua.

Навчання не передбачатиме найму на постійне місце роботи в проект Ради Європи «Стамбульська конвенція:  інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні»

Посиланя на новину http://unba.org.ua/news/4128-konkurs-treneriv-dlya-uchasti-u-treningu-dlya-treneriv-z-pitan-pravovoi-dopomogi-postrazhdalim-vid-domashn-ogo-nasil-stva-ta-nasil-stva-stosovno-zhinok.html