Кубок Ю.В.-2019 у залі слави «Ю.В.»

Отака тавтологія, але дуже приємна. Проте ми трохи зі своїми емоціями забігли наперед. Отже, повернемося у недільне свято футболу та адвокатської єдності!

Як і давали запоруку, кожної осені, поближче до дня народження першого Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Юрія Васильовича Сиротенка, ми проводимо пам’ятний відкритий турнір з футболу, на який запрошуємо колег, друзів та всіх, хто знав цю видатну людину. І дуже радісно відчувати, що ця традиція підтримується та набуває все більшого розмаху.

На жаль, формат змагань (один день, коли треба встигнути і завзято зіграти у футбол, і душевно почастувати гостей) не дозволяє запросити більше 6 команд, тому участь у змаганнях взяли: Команда Сиротенка і друзів «СіД», Команда нотаріусів «Придніпров’я», Команда адвокатів Запорізької області «СІЧ», Адвокатський футбольний клуб «ЛТАВА» (Полтава) і, звичайно ж, Команда адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.», але з огляду на плідну багаторічну роботу з розвитку спортивного адвокатського руху на Дніпропетровщині кількість адвокатів-футболістів зростає, тому було вирішено зробити дві повноцінні команди: «Ю.В.-1» та «Ю.В.-2». Тож футбольна частина нашого свята обіцяла бути гарячою.

Не будемо вдаватися до подробиць окремих матчів, хоча кожен з них був зі своєю цікавинкою, феєрією та сюжетом. Хотілося б відзначити всі команди: полтавських адвокатів «ЛТАВА», які тільки-но знаходяться у важливій та важкій стадії формування та організації колективу (і це в них виходить, команда завзята — вп’ятьох вони давали бій більш досвідченим та численним командам); наших славних друзів-колег із Запоріжжя – команду адвокатів «СІЧ» (хлопці регулярно виборюють нагороди у регулярних футбольних турнірах у рідному краї та є гідними суперниками у наших адвокатських командних двобоях); команду нотаріусів «Придніпров’я» (ця висококласна команда є основою нотаріальної збірної України, яка регулярно бере участь та посідає високі місця у міжнародних турнірах; рівень організації та поваги до спорту у нотаріусів є зразковим та взірцем для інших галузей); команду Сиротенка і друзів «СіД» (адже син Юрія Васильовича Антон щорічно підтримує наш турнір та збирає своїх футбольних друзів для того, щоб показати на майданчику клас та подарувати вболівальникам приємні емоції).

Ну і, звичайно ж, окремі слова відзнаки без зайвої скромності для наших хлопців з команди «Ю.В.», які невпинно та цілеспрямовано карбують свою майстерність під керівництвом досвідченого тренера Кабаненка О. А. та капітана команди Олександра Куценка за підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області! І об’єктивним свідченням сказаного є те, що нарешті ми на цьому дуже знаковому для нас турнірі вибороли абсолютну перемогу, адже обидві наші команди «Ю.В.» вибили всіх своїх непоступливих суперників у боротьбі (а півфінальний матч Ю.В.-2 — СіД став перлиною турніру, сутичкою Голіафа та Давида, де ми не залишили каменя на камені від професіоналів із рахунком 5:1) і зустрілися у фіналі, де у рівній грі удача була все ж таки на боці «Ю.В.-1», проте це спільна перемога однієї нашої великої дружної команди!

Кращим бомбардиром став Олексій Марков (Ю.В.-1), кращим гравцем Костянтин Павлюченков (СіД), кращим голкіпером — Андрій Дробот (Ю.В.-2).

Ну, а після слів вдячності від організаторів, ушанування учасників та нагородження переможців всіх гравців, гостей та вболівальників чекала приємна частина для спілкування, пам’ятних спогадів. Було дуже дружньо та тепло. Це правильна справа, яку ми робимо. Дуже хотілося б, щоб така традиція і взагалі спортивний адвокатських рух підтримувалися і надалі.

Тож крокуємо вперед!

З повагою,
Голова Комітету з організації суспільних та спортивних заходів Ради адвокатів Дніпропетровської області
Олексій Баден

Повний фотозвіт із заходу