22 травня 2019 року Молодіжний комітет Ради адвокатів Дніпропетровської області разом із правовим клубом «ПрАвокатор» провели майстер-клас для адвокатів у Дніпрі

Молодіжний комітет Ради адвокатів Дніпропетровської області «New Gen Dnipro» разом із правовим клубом «ПрАвокатор» сьогодні, 22 травня 2019 року, провів дуже цікавий, змістовний та пізнавальний майстер-клас за темою «Особливості розгляду податкових спорів».

Спікером виступив суддя ДОАС, кандидат юридичних наук Віталій Кальник.

Лекція була заснована на прикладах із особистої практики доповідача та на узагальненнях судової практики за основними питаннями:

— Основи податкового законодавства;

— Види позовів залежно від змісту порушених прав позивача;

— Нереальність господарських операцій як підстава донарахування податкових зобов’язань;

— Правові позиції ВСУ у податкових спорах.

Велика потреба у спілкуванні із прекрасним спеціалістом, науковцем, практикуючим суддею, фахівцем в галузі податкових спорів викликала ажіотаж як серед вже практикуючих у зазначеному напрямку адвокатів, так і серед молодих адвокатів, які тільки розпочинають в цій галузі свої перші професійні кроки, а також серед стажистів адвокатів та помічників адвокатів. Крім того, на наш захід завітали і студенти юридичних вузів.

Двогодинна лекція пролетіла непомітно! Кількість питань до лектора підтвердила реальну зацікавленість в наданому матеріалі, а приклади з практики зробили спілкування інтерактивним і цікавим. Усі присутні були вкрай задоволені і темою лекції, і професійністю шановного лектора.

Ми впевнені, що співпраця між адвокатами нашого регіону і суддею ДОАС, кандидатом юридичних наук, паном Віталієм Кальником, — це початок довгої та цікавої просвітницької, викладацької, професійної співпраці!