Підписано Меморандум про співпрацю між Радою адвокатів Дніпропетровської області та Радою арбітражних керуючих Дніпропетровської області

08 жовтня 2020 року, у День юриста, відбулася зустріч Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяни Лещенко з Головою Радb арбітражних керуючих Дніпропетровської області Андрієм Палкіним та заступником Голови Ради Любов’ю Лукашук. Учасники зустрічі обговорили розвиток взаємодії і співробітництва двох юридичних спільнот регіону.

За підсумками зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Радою адвокатів Дніпропетровської області та Радою арбітражних керуючих Дніпропетровської області, метою якого є співробітництво у напрямку захисту прав і законних інтересів всіх учасників правовідносин у сфері банкрутства, розробка, організація та проведення спільних проектів та заходів, обмін досвідом, думками та пропозиціями між адвокатами та арбітражними керуючими.

Ми впевнені, що консолідація зусиль адвокатів та арбітражних керуючих регіону сприятиме захисту прав і свобод громадян, юридичних осіб, а співпраця буде плідною та результативною!