Підписано Меморандум про співпрацю між Радою адвокатів Дніпропетровської області та Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

02 липня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між Радою адвокатів Дніпропетровської області та Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

Підписантами виступили Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко та заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Олександр Більчук.

Метою Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень Сторін, координація зусиль, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку взаємовідносин між адвокатами та представниками органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області.

Меморандумом визначено наступні напрямки співробітництва:

  • обмін інформацією про плани діяльності, проекти і програми, що можуть складати спільний інтерес;
  • cтворення загального каналу комунікації та обміну інформацією задля вироблення узгодженої позиції щодо вирішення гострих та актуальних проблем, які виникають під час взаємодії адвокатів та представників державної виконавчої служби;
  • cтворення спільного каналу зв’язку для оперативного вирішення проблемних ситуацій у разі їх виникнення;
  • Організація та проведення спільних інформативних та дискусійних заходів (конференцій, семінарів, «круглих столів» тощо).

Сподіваємося, що подальша співпраця Ради адвокатів Дніпропетровської області та Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) буде продуктивною та корисною для обох сторін!