Початок реєстрації на семінар з підвищення кваліфікації 16 квітня 2019 року

 

Шановні колеги, відкрито реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації, який відбудеться 16 квітня 2019 року.

Звертаємо Вашу увагу, що на даний семінар передбачено лише онлайн-реєстрацію. Щоб зареєструватися, перейдіть до гугл-форми та внесіть Ваші дані згідно з наведеними інструкціями.

 

На семінарі розглядатимуться наступні теми:

«Оформлення позовної заяви відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України. Підтвердження повноважень адвоката в адміністративному судочинстві та представництво інтересів»;

«Особливості розгляду пенсійних спорів»;

«Адвокатський запит. Розпорядник інформації. Форма та зміст адвокатського запиту. Складання заяви про адміністративне правопорушення»;

«Порядок проходження стажування».

Лекторами виступлять суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Кадникова Ганна Володимирівна; суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ніколайчук Світлана Василівна; адвокат, секретар Ради адвокатів Дніпропетровської області Якименко Євген Петрович; Голова ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

Чекаємо на Вас у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за адресою м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26. Семінар триватиме з 10:00 до орієнтовно 13:00; реєстрація на місці починається о 9:00.

Зверніть увагу, що кількість місць на семінар обмежена до 300 осіб.