Про інформацію щодо надання безоплатної правової допомоги

Шановні колеги!

🖋 На офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України оприлюднено рішення Ради адвокатів України № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яке передбачає відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Рада адвокатів України встановила 10-денний строк для внесення таких відомостей до ЄРАУ.

❗️ До 10 січня 2023 року просимо адвокатів Дніпропетровської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, надати Раді адвокатів Дніпропетровської області відповідні відомості для внесення до ЄРАУ.

📌 Це можна зробити, подавши заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.

Якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.

Заява може бути подана особисто, поштою або електронною поштою з накладенням електронного підпису.

📌 Також інформацію про надання безоплатної вторинної правової допомоги можна подати в Особистому кабінеті адвоката на сайті НААУ.

Для цього необхідно:
✔️ в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД;
✔️ прикріпити у відповідну графу скан-копію заяви із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту (у заяві повідомляються реквізити контракту, за наявності прикріплюється копія контракту та/або скріншот чи витяг з реєстру адвокатів, що надають БВПД);
✔️ зберегти зміни.