Радою адвокатів Дніпропетровської області було проведено перший онлайн-захід з підвищення кваліфікації

23 квітня 2020 року Радою адвокатів Дніпропетровської області у співпраці з молодіжним комітетом НААУ «UNBA NextGen» було проведено перший онлайн-захід з підвищення кваліфікації – вебінар на тему «Окремі аспекти правил адвокатської етики: взаємодія з мережею Інтернет та конфлікт інтересів» за участі наших постійних лекторів – адвоката, члена Ради адвокатів Дніпропетровської області Зеленяка Єгора Сергійовича та адвоката, заступника Голови Дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманця Дмитра Юрійовича.

Захід вітальним словом відкрила Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

У першій частині заходу розглядалося питання відповідності діяльності адвоката у мережі Інтернет Правилам адвокатської етики, зокрема, принципи, якими повинен користуватися адвокат під час ведення сторінок у соціальних мережах, блогів та сайтів; рішення органів адвокатського самоврядування, пов’язані з регулюванням поведінки адвокатів у мережі Інтернет; спірні питання, що виникають у дисциплінарних провадженнях, пов’язаних з порушеннях ПАЕ адвокатами при користуванні мережею Інтернет.

У другій частині вебінару мова йшла про уникнення конфлікту інтересів як один із головних обов’язків адвоката відповідно до Правил адвокатської етики. У межах цього питання були розглянуті основні етичні аспекти поняття конфлікту інтересів, а також дисциплінарна статистика та рішення органів адвокатського самоврядування щодо питань конфлікту інтересів.

Адвокатам, які взяли участь у заході, нараховані 2 залікові бали з питань адвокатської етики.

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує Єгору Сергійовичу та Дмитру Юрійовичу за інформативний матеріал та сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів області! Особлива подяка адвокатам, які приділили час новому для нас формату навчання!