Радою адвокатів Дніпропетровської області проведено вебінар на тему кредитних правовідносин

25 квітня 2020 року відбувся вебінар для адвокатів Дніпропетровської області на тему “Кредитні правовідносини для адвокатів”, організований Комітетом з підвищення професійної кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння Голови Ради Лещенко Тетяни Олександрівни та Голови Національної асоціації адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, а також за підтримки регіонального представництва молодіжного комітету НААУ “UNBA NextGen” у Дніпропетровській області та Вищої школи адвокатури.

Доповідачами на заході виступили Майна Ганна Євгенівна, суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, та Буряк Тамара Миколаївна, завідувач відділу економічних досліджень Дніпропетровського НДЕКЦ МВС.

Традиційно розпочала захід Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

Майна Ганна Євгенівна розглянула питання спорів, що виникають з кредитних правовідносин, окресливши загальні положення законодавства, що регулюють розгляд судами кредитних спорів, а також проблемні питання вирішення таких справ у суді та правові позиції Верховного Суду.

У другій частині вебінару Буряк Тамара Миколаївна розглянула тему судово-економічних експертиз у кредитних спорах. Зокрема, були обговорені основні завдання судово-економічної експертизи документів фінансово-кредитних операцій, роль та завдання адвоката у процесі проведення експертизи, зокрема вимоги до підготовки документів.

Адвокатам, які взяли участь у вебінарі, нараховано 2 залікових бали підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує Ганні Євгенівні та Тамарі Миколаївні за інформативну та продуктивну онлайн-зустріч з адвокатами регіону, а також адвокатам, які приділили вихідний день навчанню!