Радою адвокатів Дніпропетровської області проведено вебінар на тему недопустимості доказів у кримінальному провадженні

8 травня 2020 року відбувся вебінар для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Недопустимість доказів у кримінальному провадженні».

Цей захід був організований та проведений Комітетом з підвищення професійної кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння Голови Ради Лещенко Тетяни Олександрівни та голови Національної асоціації адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, а також за підтримки регіонального представництва молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Дніпропетровській області та регіонально представника комітету Башкєєвої Алевтини Олександрівни.

Лектором на вебінарі виступив кандидат юридичних наук, суддя Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Мельниченко Сергій Петрович.

Спікером було всебічно розглянуто тему. Зокрема, Сергій Петрович розглянув загальні положення про докази і навіщо потрібен механізм оцінки доказів на допустимість, детально зупинився на питаннях підстав визнання доказів недопустимими та умовах допустимості. Ці питання також було окремо висвітлено через призму практики Верховного Суду.

У вебінарі взяли участь близько тисячі осіб, які отримають за підсумками заходу 2 залікові бали підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Сергію Петровичу за такий детальний та всебічний розгляд теми. З нетерпінням очікуємо на подальші спільні заходи!

Також Рада адвокатів регіону та Комітет з підвищення професійної кваліфікації Ради дякує адвокатам, що взяли участь у заході. Сподіваємось на подальшу активну участь адвокатів регіону у процесі підвищення кваліфікації та отриманні нових знань.

Бажаємо гарних вихідних та очікуємо нових зустрічей в онлайн-заходах!