Радою адвокатів Дніпропетровської області укладено угоду з Centre de la Protection Internationale, м. Страсбург, Франція, в рамках даної угоди спеціалісти Центру будуть проводити навчання адвокатів нашої області

Шановні колеги! Раді вас повідомити про те, що 07 лютого 2018 року Радою адвокатів Дніпропетровської області укладено угоду про партнерство з Центром сприяння міжнародному захисту (Centre de la Protection Internationale, м. Страсбург, Франція), в рамках якої плануються спільні проекти, в ході яких спеціалісти Центру будуть проводити навчання адвокатів нашої області.

Центр сприяння міжнародному захисту (Centre de la Protection Internationale) – некомерційна неурядова правозахисна організація, зареєстрована у Франції в 2006 році. Організація об’єднує декілька провідних фахівців в області захисту прав людини, адвокатів та практикуючих юристів, тісно співпрацює з правозахисними організаціями країн пострадянського простору, США і Європи. Переважно Центр спеціалізується на веденні справ з Росії та інших країн СНД в міжнародно-правових органах (Європейський Суд з прав людини, Комітет з прав людини ООН). Лише у 2017 році Європейський Суд ухвалив 80 остаточних рішень у справах, представлених юристами Центру, за цей же період в Європейський Суд було направлено більш ніж 50 скарг. Загалом станом на кінець 2017 року Європейським Судом з прав людини ухвалено 430 рішень за скаргами осіб, представлених юристами Центру.

Основними напрямками діяльності Центру є:

  1. Ведення стратегічних справ в міжнародно-правових органах, подача скарг і представництво інтересів заявників на більш пізніших стадіях. Проведення правового аналізу справ, підготовка висновків з точки зору перспективи в міжнародно-правових органах.

  2. Проведення програми виконання рішень Європейського Суду і їх імплементації, шляхом роботи безпосередньо з конкретними справами всередині країни, подання відповідних звітів та інформації до Комітету Міністрів Ради Європи.

  3. Проведення освітньої програми підвищення кваліфікації для практикуючих юристів та адвокатів з країн СНД, які ратифікували Європейську Конвенцію, і з Білорусі, які вже мають досвід звернення до Європейського Суду з прав людини. Підготовка і проведення семінарів та тренінгів на запрошення інших організацій в різних країнах.

Щиро вдячні за співпрацю колегам з Центру сприяння міжнародному захисту!

Спільними зусиллями будемо намагатися провести для вас цікаві та пізнавальні заходи.

Про заплановані заходи та періоди їх проведення вас буде додатково поінформовано.

Залишити відповідь