Семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Медіація як інструмент для адвоката»

Шановні колеги! Повідомляємо Вас про те, що 30 березня 2018 року (п’ятниця) з 10:00 год. до 13:00 год. відбудеться Семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Медіація як інструмент для адвоката».

Проект  реалізує Українська академія медіації спільно з Національною Асоціація адвокатів України, Радою адвокатів Дніпропетровської області за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Метою семінару є обговорення тем: Переваги та відмінні особливості. Перспективи правового врегулювання медіації в Україні. Порівняння медіації з процедурою врегулювання спору за участю судді та Медіація в професійній діяльності адвоката. Які переваги для адвоката надають навички медіатора. Які техніки з медіації можуть сприяти комунікації адвоката з клієнтами, з опонентами, з колегами, з партнерами, в суді тощо. Особливості роботи адвоката-медіатора.

Учасники заходу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

            Попередня реєстрація на семінар є обов’язковою в зв’язку з обмеженою кількістю місць та здійснюється Радою адвокатів Дніпропетровської області за тел. 0562-35-18-57.

Місце проведення заходу: Дніпропетровська ОДА, 3-й поверх,  проспект Олександра Поля, 1

З програмою  заходу можливо ознайомитися нижче.

план_usaid_медіація_дніпро