Семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів відбувся у Кривому Розі

1 червня 2019 року Рада адвокатів Дніпропетровської області у Кривому Розі провела семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів, присвячений темі медіації.

Спікерами виступили автори та викладачки Сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: адвокат, медіатор Аліна Сергєєва та адвокат, медіатор, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Тетяна Цувіна.

На семінарі учасників ознайомлювали із перспективами впровадження та застосування медіації в Україні, зокрема висвітлювався зарубіжний досвід та вітчизняні реалії. Крім того, лектори обговорили окремі аспекти застосування медіації у практиці адвоката, зокрема принципи та структуру процедури медіації, окремі інструменти медіації та техніки медіатора.

Під час заходу Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна презентувала гостям книги «Історія адвокатури Дніпропетровської області в подіях та обличчях».

Приємною подією також стало вручення ряду адвокатів м. Кривого Рогу грамот за сприяння розвитку адвокатури України, сумлінну працю та професіоналізм.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Аліні Юріївні та Тетяні Андріївні за ознайомлення адвокатів Дніпропетровщини з передовим досвідом у галузі медіації!


З повним фотозвітом із заходу можна ознайомитися за посиланням.