Щодо ордерів на надання правничої (правової) допомоги

Шановні колеги!

Нагадуємо, що типова форма ордеру, виготовлена друкарським способом на замовлення ради адвокатів регіону відповідно до Положення про ордер на надання правової допомоги та порядок ведення реєстру ордерів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України No 36 від 17 грудня 2012 року, діє до 31 грудня 2021 року, а з 1 січня 2022 року – до закінчення повноважень адвоката у конкретній справі (провадженні).

Відповідно до чинної редакції Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 41 від 12 квітня 2019 року, бланки ордерів генеруються адвокатами індивідуально у відповідному розділі особистого кабінету адвоката на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

Адвокати матимуть змогу безперешкодно генерувати ордери онлайн до 31 січня 2022 року, а з 01 лютого 2022 ця можливість буде доступна лише з умови виконання у повному обсязі рішень органів адвокатського самоврядування, у тому числі щодо обов‘язку сплати щорічних внесків.

Звертаємо увагу, що щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Реквізити для сплати щорічних внесків для адвокатів Дніпропетровської області можна переглянути за посиланням.