Щодо перепусток на проїзд у громадському транспорті

Шановні адвокати!

У зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України на всій території України стану надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню на території України COVID-19 та введенням, зокрема, на території міста Дніпра спеціального режиму перевезення пасажирів громадським транспортом, якісне та своєчасне надання професійної правничої допомоги адвокатами у Дніпрі наразі опинилось під загрозою нівелювання, оскільки виникли певні перепони у переміщенні адвокатів до місць проведення судових засідань, процесуальних дій та ін.

Рада адвокатів Дніпропетровської області працює над включенням адвокатів регіону до переліку осіб, на яких розповсюджується спеціальний режим перевезення громадським транспортом у місті Дніпрі.

Адвокати, яким необхідна перепустка на проїзд у громадському транспорті Дніпра, можуть звернутися до Ради адвокатів Дніпропетровської області з відповідною заявою.

Скан-копії заяв прохання надсилати на електронну пошту Ради: t.leschenko@unba.org.ua

Звертаємо вашу увагу, що забрати перепустки можливо буде виключно в Раді адвокатів Дніпропетровської області. Організаційні деталі будуть повідомлені пізніше.

Залишити відповідь