Щодо сплати щорічних внесків адвокатами окремих категорій

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу:

✔️ Рішенням РАУ від 14 лютого 2020 року № 22 «Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорій» визначено право рад адвокатів регіонів в приймати рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску стосовно окремих категорій адвокатів.

Прохання ознайомитися із вказаним рішенням і у разі необхідності подати відповідну заяву до Ради адвокатів Дніпропетровської області до 18 січня 2022 року. Заяви з додатками (належним чином завіреними копіями документів, що підтверджують належність адвоката до пільгової категорії) можна подати до Ради адвокатів Дніпропетровської області особисто або направити на електронну адресу Ради (radnipro@gmail.com) з накладенням ЕЦП.

✔️ Також звертаємо вашу увагу, що, відповідно до п. 3 вказаного вище рішення, радою адвокатів регіону, Радою адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України рішення про звільнення від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування стосовно осіб, які є особами інвалідністю 1 та 2 групи, приймається один раз на постійно.

У випадку, якщо таке рішення було прийняте за заявою адвоката у 2021 році, повторно подавати заяву щодо внеску за 2022 та наступні роки не потрібно.