Щодо стажування для молодих адвокатів у Лондоні

Шановні колеги!

🖋 Як повідомлялось у НААУ, Church Court Chambers оголосила про можливість оплачуваного стажування для молодих адвокатів у Лондоні.

📌 Програма стажування розпочнеться найближчим часом і триватиме 6 тижнів. Подати заявку на цю програму можна до 9 червня до НААУ на пошту h.udovenko@unba.org.ua. Знання англійської мови є обов’язковою вимогою.

📌 Програма передбачає шеститижневе оплачуване міні-стажування (250 GBP/тиждень) у Лондоні, яке включає роботу з адвокатами-баррістерами у Палаті, ведення записів під час судових засідань, надання допомоги під час пошуку необхідної інформації.

Church Court Chambers розглядатиме для участі у стажуванні кандидатури, рекомендовані НААУ. Кандидати мають відповідати таким вимогам:
✔️ членство в НААУ;
✔️ досвід здійснення адвокатської діяльності від 1 до 7 років;
✔️ знання англійської мови;
✔️ не підлягати призову на військову службу.

Для участі у відборі на програму стажування необхідно направити: резюме англійською мовою, супровідний лист англійською мовою, фотографію, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2022 роком.

Можливість забезпечення стажиста житлом ще знаходиться на етапі обговорення. Інформація про це буде надана пізніше.

📌 Church Court Chambers – це провідна лондонська палата адвокатів, яка відома своєю професійною репутацією. До членів Палати належать 7 королівських радників та 48 молодших юристів, які мають значний досвід ведення гучних та складних судових справ.