Святкування 30-річчя Незалежності України: фотозвіт

Колеги, раді поділитися фотозвітом з урочистого заходу, проведеного Радою адвокатів Дніпропетровської області з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України. Захід 20 серпня 2021 року відвідали близько 100 адвокатів регіону, серед яких були і молоді адвокати, і вже досвідчені професіонали.

Протягом святкового дня адвокати мали змогу не лише поспілкуватися у неформальній обстановці, а й взяти участь у змаганнях з настільного тенісу та веслування на каяках – захід такого формату проводився Радою вперше.

У змаганнях з настільного тенісу своєю майстерністю відзначилися адвокати Тетяна Кошова, Тетяна Москвіна, Роман Діденко, Олександр Третяченко, Володимир Кірюшкін.

За результатами змагань з веслування на каяках найкращими виявилися адвокати Лариса Романенко, Маргарита Обедзинська, Олег Черненков, Данило Черненков, Сергій Коршун.

За допомогу в організації змагань висловлюємо вдячність адвокатам Антону Кривошапці, Вадиму Забеліну, Олексію Бадену та Федору Трунову.

Одною з найяскравіших подій дня стала урочиста частина заходу, присвячена відзначенню професійних здобутків адвокатів Дніпропетровської області з нагоди Дня Незалежності. Адвокати регіону були нагороджені грамотами Дніпропетровської обласної ради, Дніпровської міської ради, подяками Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів Дніпропетровської області, грамотами Ради адвокатів Дніпропетровської області. Нагороди вручали Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко та радник голови Дніпропетровської обласної ради, адвокат Олександр Донченко.

31 серпня 2021 року відзнаки з нагоди Дня Незалежності – Грамоти і Почесні Грамоти Криворізької міської ради – отримали і адвокати Кривого Рогу.

Завершився святковий день розважальною програмою під яскравим супроводом ведучого Олександра Жупана.

Щиро дякуємо спортивному комплексу «Восход» за теплий прийом адвокатської спільноти, ведучому за уважність та ентузіазм, адвокатам, які посприяли організації заходу, і адвокатам, які його відвідали! Дякуємо колегам за незабутню атмосферу, активність та приємне спілкування! Сподіваємось, святкування Дня Незалежності перетвориться у літню традицію, яка протягом багатьох років єднає та зближує адвокатську спільноту нашого регіону.