У Дніпрі відбувся семінар для адвокатів, присвяченій темі трудового права

16 листопада 2019 року у Дніпрі за ініціативи та сприяння Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету з підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області було проведено семінар з підвищення кваліфікації на тему «Трудове право: судова практика та практичні аспекти».

Лекторами виступили адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України Ямковий Владислав Іванович та адвокат, доктор юридичних наук, завідувач кафедри конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», провідний науковий співробітник відділу проблем господарсько-правового забезпечення економічної безпеки держави Інституту економіко-правових досліджень НАН України Олюха Віталій Георгійович.

Основними темами, розглянутими на семінарі, були особливості вирішення цивільних справ, що виникають з трудових відносин, та правове регулювання нестандартної зайнятості працівників.
Адвокатам, які взяли участь у семінарі, нараховано 3 залікові бали підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Владиславу Івановичу та Віталію Георгійовичу за глибоке освітлення теми та сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів регіону, а також Університету імені Альфреда Нобеля та його ректору Холоду Борису Івановичу за надання приміщення та допомогу у проведенні заходу! Окрема подяка адвокатам, які, незважаючи на вихідний день, приділили час навчанню!

За посиланнями нижче можна переглянути матеріали з семінару: