У Дніпрі відбувся семінар з адвокатської етики

За ініціативи та підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області 7 грудня 2019 року було проведено останній у цьому році семінар з етики для адвокатів регіону.

Лекції читали адвокат, член Ради адвокатів Дніпропетровської області Зеленяк Єгор Сергійович та адвокат, заступник голови Дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманець Дмитро Юрійович.

Лектори зосередили увагу на основних положеннях Правил адвокатської етики та дисциплінарній відповідальності за їх невиконання. Зокрема було розглянуто питання дисциплінарної відповідальності за несплату щорічних адвокатських внесків.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Єгору Сергійовичу та Дмитру Юрійовичу за тривалу та плідну співпрацю у справі підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини, а також Університету імені Альфреда Нобеля та його ректору Холоду Борису Івановичу за допомогу в організації та проведенні заходу! Окрема подяка адвокатам, які відвідали захід та приділили час підвищенню кваліфікації!


Додаткові фото із заходу дивіться на Фейсбук-сторінці Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області.