У Дніпрі відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів регіону

28 лютого 2020 року у Дніпрі відбувся семінар для адвокатів на тему «Земельні правовідносини. Судова практика вирішення спорів». Лектором виступив суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, викладач-тренер Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України Парфьонов Дмитро Олександрович.

Захід відкрила Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

До уваги учасників семінару було представлено лекцію, у якій розглянули питання юрисдикції та підсудності справ щодо земельних спорів, особливості розгляду цивільних справ, пов’язаних з набуттям, припиненням, захистом права користування та власності земельною ділянкою, а також особливості розгляду окремих категорій спорів щодо таких цивільно-правових угод, пов’язаних із землею, як купівля-продаж, дарування, міна та концесія, рента та застава, довічне утримання, оренда.

За результатами семінару присутнім адвокатам було нараховано 2 залікові бали підвищення професійної кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує Дмитру Олександровичу за участь у роботі з підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини, інформативну доповідь та наочні матеріали, а також Університету імені Альфреда Нобеля та його ректору Холоду Борису Івановичу за допомогу в організації та проведенні заходу та плідну співпрацю! Окрема подяка адвокатам, які відвідали захід та приділили час навчанню!


Матеріали із заходу доступні за посиланням.