У Дніпрі відбувся тренінг для адвокатів, присвячений темі доказів та доказування

28 вересня 2019 року у Дніпрі відбувся тренінг для адвокатів на тему «Докази та доказування (кримінальний аспект)».

Тренінг провела суддя Павлоградського міськрайонного суду, тренер-викладач Національної школи суддів України Шаповалова Ірина Сергіївна.

На семінарі були розглянуті основні принципи доказування та застосування практики ЄСПЛ під час оцінки доказів судом, питання належності та допустимості доказів у кримінальному провадженні, а також тема оцінки доказів слідчим суддею. Питання процесуальних джерел доказів у кримінальному провадженні та порушення прав особи під час здобуття доказів були винесені на дискусію між лектором та адвокатами-учасниками.

З нагоди наближення Дня юриста присутнім на заході адвокатам були вручені грамоти за активну участь у заходах з підвищення кваліфікації та високу професійну майстерність.

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує Ірині Сергіївні за глибоке освітлення актуальної теми та активну участь у підвищенні кваліфікації адвокатів регіону, а також Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ за допомогу у організації заходу!


Супровідні матеріали до лекції будуть доступні на нашому сайті з 20 жовтня 2019 року. Щоб отримати їх раніше, напишіть на електронну пошту Ради адвокатів Дніпропетровської області (t.leschenko@unba.org.ua) і ми надішлемо матеріали особисто.

Залишити відповідь