У Кривому Розі відбувся семінар-тренінг, присвячений темі публічних виступів

22 червня 2019 року за сприяння Ради адвокатів Дніпропетровської області та комітету з підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області у Кривому Розі було проведено семінар-тренінг на тему «Публічні виступи. Будьте готові!»

До адвокатів Кривого Рогу завітала з лекцією Антоніна Бондаренко — засновниця консалтингового агентства з розвитку комунікацій та управління проектами «LeaderLAB», керівниця «Центру розвитку лідерства», бізнес-консультантка з побудови персонального бренду, експертка з PR & GR.

Лекторка акцентувала увагу на тому, що правильно підготовлений публічний виступ або промова є одним з інструментів розвитку професійної репутації, що, у свою чергу, допомагає розширювати коло партнерів та клієнтську базу. Під час семінару адвокати дізнались, як працювати з інформацією — а саме як не потрапити у інформаційну «халепу» та як визначати важливість інформації та ставити пріоритети. Увагу було приділено також побудові відносин у соціальних мережах, і пошуку власного стилю.

Адвокати, які відвідали захід, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку лекторці за пізнавальний тренінг та сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини!