У Кривому Розі відбувся семінар з підвищення кваліфікації на тему організації допиту і опитування, дружнього до дитини

22 лютого 2020 року у Кривому Розі відбувся семінар з підвищення кваліфікації, присвячений темі організації допиту і опитування, дружнього до дитини.

Лектором виступила адвокатка Адвокатського бюро «Тамари Бугаєць», магістерка міжнародного права LL.M, членкиня ГО «Право Є», експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству та захисту прав дітей Бугаєць Тамара Іванівна.

Метою семінару стало: засвоєння адвокатами знань щодо: технік soft skills комунікації з дитиною, загальних рекомендацій організації та проведенні допиту/опитування дитини, міжнародних та національних норм з цього питання, а так само набуття навичок щодо: ідентифікації адвоката як «безпечного дорослого» для дитини, організації «безпечного місця» допиту/опитування дитини, ефективної комунікації з дитиною під час інтерв’ювання, враховуючи: «площину задач» та «площину відносин», «комунікаційну петлю переконань», «цикл формування потреб у дитини», «формулу ефективної взаємодії з дитиною».

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує Тамарі Іванівні за сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів регіону. Окрема подяка адвокатам Криворіжжя, які взяли участь у семінарі та приділили час навчанню!

Ознайомитися з матеріалами із заходу можна за посиланням.