У Кривому Розі відбувся семінар з питань адвокатської етики

За ініціативи та підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області 30 листопада 2019 року у м. Кривий Ріг було проведено семінар для адвокатів, присвячений питанням адвокатської етики.

Захід відкрила голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

Передостанні у цьому році лекції з етики читали адвокат, член Ради адвокатів Дніпропетровської області Зеленяк Єгор Сергійович та адвокат, заступник голови Дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманець Дмитро Юрійович. Лекторами вже традиційно були розглянуті основні положення Правил адвокатської етики, а також питання стосовно дисциплінарної відповідальності за їх порушення.
Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Єгору Сергійовичу та Дмитру Юрійовичу за активне сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини, а також адвокатам Кривого Рогу за участь у заході!


Додаткові фото із заходу переглядайте на сторінці Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області у Фейсбуці.