ВАЖЛИВО!!!! ПРЕС РЕЛІЗ

Конференція адвокатів Дніпропетровської області 07.12.2018р.

Сьогодні, 7 грудня 2018 року, відбулася конференція адвокатів Дніпропетровської області.

Реєстрація делегатів пройшла за попередньо анонсованою адресою (м. Дніпро вул.Єрмолової, 35). Внаслідок блокування приміщення невідомими особами та неможливістю проведення конференції за визначеною адресою, організаторами конференції було прийняте рішення про зміну адреси на: вул. Старокозацька, 58 м.Дніпро. Після встановлення реєстраційною групою кворуму для початку роботи конференції (145 адвокатів із ста восьмидесяти трьох (183) делегатів ) рішення про зміну адреси проведення конференції було підтримано більшістю присутніх адвокатів.

Попри провокації та злочинні спроби зриву заходу невідомими,- конференція відбулася.

Конференцією були розглянуті питання порядку денного та прийняті відповідні рішення:

  • За зверненням 12 членів КДКА Дніпропетровської області та делегатів конференції до порядку денного були включені питання про дострокове відкликання голови КДКА Дніпропетровської області та членів КДКА Дніпропетровської області складом кваліфікаційної палати, що було підтримано більшістю присутніх делегатів.
  • За результатами голосування було обрано Голову КДКА Дніпропетровської області та частково змінено склад кваліфікаційної палати КДКА. Також, до порядку денного були внесені питання про обрання членів Ради адвокатів Дніпропетровської області та  дисциплінарної палати КДКА, що також було підтримано більшістю присутніх делегатів.  Конференція прийняла рішення і по цим питанням.

Крім того, відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  • про розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Дніпропетровської області;
  • про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Дніпропетровської області у складі Ради адвокатів України;
  • про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Дніпропетровської області у складі Вищої кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури;
  • про розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Дніпропетровської області; про затвердження кошторису і штатного розпису Ради адвокатів Дніпропетровської області;
  • про затвердження кошторису і штатного розпису КДКА Дніпропетровської області;
  • обрання членів Ради адвокатів та КДКА Дніпропетровської області, строк повноважень яких закінчується у лютому 2019 року)

Конференцією було заслухано доповідачів та прийняті відповідні рішення.

         Звіт КДКА Дніпропетровської області делегатам конференції представлено не було.

          Кошторис КДКА Дніпропетровської області згідно рекомендацій ревізійної комісії скорочено втричі.

Оновлений склад членів адвокатського самоврядування Дніпропетровської області найближчим часом буде опубліковано на нашому сайті.

Слідкуйте за новинами.