Відбувся другий адвокатський турнір з більярду на кубок Голови Ради адвокатів Дніпропетровскої області

Ось і відвирували пристрасті чергової нашої суспільної події у спортивних тонах –  ІІ-го адвокатського турніру з більярду на Кубок Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області. Як виявилось, багато хто чекав цього заходу цілий рік, щоб випробувати свої можливості, а хтось цілеспрямовано тренувався задля досягнення перемоги.

 

Дуже приємно, що рівень участі зріс як кількісно, так і якісно, адже у змаганнях взяли участь аж 19 адвокатів з Дніпра, Новомосковська, Тернівки, Кривого Рогу, Софіївки, серед яких було навіть дві адвокатеси. А активними вболівальниками були зайняті всі вільні місця у залі, що навіть шару не було де впасти. Вже у відбірному етапі стало зрозумілим, що рівень учасників є високим, а боротьба на смарагдовому сукні буде запеклою, що тільки і підтвердилося у ході турніру. І якщо минулого року спеціально для нас одним з найкращих тренерів та гравців України з більярду – Олександром Рєзніком – було проведено чудовий майстер-клас, то цього разу він здивовано сказав, що такого не потрібно було навіть нашим жіночкам, адже необхідність допомоги професіоналів необхідна була виключно у тонкощах спірних ситуацій. А з огляду на резонанс у більярдних колах наших перших змагань, цьогоріч на турнірі був присутній Голова Федерації більярдного сорту м.Дніпра, суддя міжнародної категорії – Цепков Юрій Володимирович, який люб’язно погодився бути арбітром наших змагань.

Хотілось б розповісти про кожну гру, про кожну партію, адже кожен стіл був епіцентром тихої, стриманої, але надпотужної емоційної енергії, що навіть атмосфера ставала густою, а навкруги життя завмирало для гравців: тільки кий, шари, світло, луза. Таке можливо відчути тільки особисто, знаходячись у більярдній залі.

Змагання не були легкою прогулянкою для минулорічних переможців. Жоден(!) з них не дійшов призів, це об’єктивно й свідчить про суттєво вищий професійний рівень учасників, що дуже радісно, та, сподіваємося, дасть поштовх для всіх.

Отже, після тривалої, виснажливої і завзятої боротьби у фіналі зійшлися Заіменко Денис та Тимченко Олександр – представники одного більярдного клубу, високорівневі гравці. Олександр минулого року зупинився за крок до перемоги та посів 3-тє місце. А у Дениса цей турнір був першим адвокатським. Обидва гравці дуже впевнено почали турнір і потужно його пройшли, не віддавши суперникам жодної гри. Їх зустріч стала справжньою прикрасою усього турніру. У кожного свій малюнок гри й тактика. Вболівальники, затамувавши подих, спостерігали за ходом прекрасної гри, яка йшла на надвисоких емоційних обертах, не могли утримати оплески від чергового красивого й майстерного удару. І перемогу здобув Денис Заіменко!

А в жіночому поєдинку з кольоровими шарами, який складався з трьох ігор,  Юлія Жиркевич змогла перемогти Альону Реву. За спостереженнями організаторів жіночий батл притягував дуже велику кількість поглядів і не завжди на більярдний стіл, проте цим і відзначається жіночий більярд.

Звичайно ж, всі переможці були нагороджені в дружній атмосфері цікавими призами та отримали заслуговані аплодисменти та відзнаку вболівальників, організаторів та представників Федерації більярдного спорту.

Проте ця оповідь була б не повною без ще одного столу у більярдній залі – столу зі смаколиками та вкуснощами,  за яким беззаперечною переможницею і просто господинею стала Фісунова Лідія Броніславівна. Людина, яка сама(!) приготувала незліченну кількість пиріжків, піц і навіть смачненний десерт та завідувала бутербродною частиною нашого заходу.

Щиро вдячні всім, хто зміг побувати на турнірі, рівень майстерності учасників викликав здивування навіть у експертів Федерації більярдного спорту, переможці змагань отримали можливість презентувати Раду адвокатів Дніпропетровської області на Всеукраїнському турнірі з більярду серед адвокатів за кубок UNBA, який відбудеться попередньо 20.04.2019 року у м.Київ.

Слідкуйте за новинами з адвокатського життя. З пропозиціями просимо звертатися до Голови комітету з організації суспільних та спортивних заходів – Бадена Олексія

Автор – Баден Олексій