Вітаємо збірну команду адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.» із завоюванням бронзових нагород у V Національному футбольному турнірі серед адвокатів «Кубок UNBA 2021»

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро вітає збірну команду адвокатів Ради адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.», яка стала бронзовим призером V Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA 2021», а адвоката Віталія Короткого – зі здобуттям титулу Кращого гравця турніру!

Протягом турніру, що тривав з 24 по 25 липня 2021 року, збірна адвокатів Дніпропетровської області під керівництвом тренера Олександра Кабаненка та у складі капітана Олександра Куценка, заступника капітана Олексія Маркова, гравців Андрія Неруша, Вадима Вдовідченко, Сергія Курила, Віталія Короткого, Олексія Сапсая, Романа Обіходенка, Євгена Андрусенка, Леоніда Кірічка, Андрія Михайленка, Ігоря Михальова, Олексія Єлісєєва, Володимира Семченка та Володимира Ярмоша впевнено представляла наш регіон на футбольному полі.

Цього року у турнірі змагалися 23 регіональні команди адвокатів. Крім того, 5 команд ветеранів, до яких входили гравці старші 45 років, за Кубок ветеранів 45+. Між командами також розігрувалися «Кубок Престижу» та «Кубок Надії».

Протягом першого дня змагань збірна «Ю.В.» зіграла три гри з командами з Київщини, Житомирщини та Сумщини.

Перший матч на турнірі проти команди «Київщина +» адвокати Дніпропетровської області завершили перемогою з рахунком 2:0.

Переможним був і другий матч: з двобою із командою «Адвокати Полісся» з Житомира «Ю.В.» вийшли з рахунком 1:0.

Завершився перший змагальний день для «Ю.В.» нічиєю у матчі з командою «Зірка» з Сумщини (рахунок 1:1).

Другий день змагань та чвертьфінал турніру для «Ю.В.» розпочався з зустрічі із визнаними лідерами адвокатського футболу України – командою з міста Києва «SC Advocates». Після запеклої боротьби «Ю.В.» здобула перемогу у матчі з рахунком 3:1 та вийшла у півфінал турніру, де зустрілася із переможцем цьогорічного турніру – командою «Львівські Леви». Напружений матч закінчився рахунком 1:1, однак врешті решт «Ю.В.» поступилися «Левам» у серії пенальті.

Заключний для себе матч турніру за 3-тє місце «Ю.В.» зіграли з командою адвокатів Черкас і Миколаєва «Черніка». Протистояння завершилося перемогою «Ю.В.» з рахунком 3:2 та бронзовим призом для дніпропетровської команди.

На церемонії нагородження V Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA 2021» було окремо відзначено майстерність учасника збірної Дніпропетровської області Віталія Короткого, який отримав титул Кращого гравця турніру.

Щиро дякуємо адвокатам-футболістам команди «Ю.В.» за наполегливість та майстерність, завжди гідну та переможну презентацію регіону у адвокатській спільноті України, та бажаємо команді подальших спортивних та професійних успіхів та перемог!