З питань підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області

Шановні адвокати!

У зв’язку з великою кількістю бажаючих відвідати щорічний семінар НААУ, який відбудеться 7 вересня 2019 року, всі доступні місця були зайняті і попередню реєстрацію на нього наразі закрито.

Згідно з перехідними положеннями Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, до 31 грудня 2019 року можлива реєстрація учасників безпосередньо перед заходом у випадку наявності вільних місць.

Повідомляємо вам, що у разі наявності вільних місць на семінарі 7 вересня 2019 року буде проведено додаткову реєстрацію безпосередньо перед початком заходу. При цьому залікові бали адвокатам, зареєстрованим додатково, будуть зараховані у тому ж порядку, що й адвокатам, які зареєструвалися заздалегідь.

Для додаткової реєстрації безпосередньо перед заходом адвокатові необхідно мати особистий кабінет на сайті Центру акредитації ВША НААУ.

Проте звертаємо вашу увагу, що контролювати явку попередньо зареєстрованих адвокатів на захід, а отже гарантувати наявність вільних місць неможливо.


Нагадуємо, що Радою адвокатів Дніпропетровської області планується проведення семінарів з питань правил адвокатської етики та стандартів адвокатської діяльності у Дніпрі та містах Дніпропетровської області у листопаді та грудні 2019 року.


Крім того, повідомляємо стажистам та помічникам адвокатів, що для виконання програми стажування та підвищення кваліфікації відповідно буде можливість відвідати заходи, організовані Радою адвокатів Дніпропетровської області.

Починаючи з семінарів, які відбудуться 28.09.2019 р., для стажистів та помічників будуть виділені місця та розроблена окрема реєстраційна форма на сайті Ради адвокатів Дніпропетровської області.


Якщо у Вас виникають проблеми з реєстрацією особистого кабінету або інші питання стосовного нового Порядку підвищення кваліфікації, звертайтеся за наступними телефонами:

  • Голова комітету з підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області Башкєєва Алевтина Олександрівна: +38(067)-903-03-49
  • Заступник голови комітету з підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровськох області Кулик Ганна Василівна: +38(067)569-70-00
  • Рада адвокатів Дніпропетровської області: +38(067)652-56-58