Запрошуються адвокати до участі в тренінгу “Ефективне звернення із заявою до Європейського Суду з прав людини”

Адвокати, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області, запрошуються до участі в тренінгу “Ефективне звернення із заявою до Європейського Суду з прав людини”.

Організатори: Рада адвокатів Дніпропетровської області, Centre de la protection internationale (м. Страсбург).

Тренінг буде проводитися Оксаною Преображенською, провідним експертом Centre de la protection internationale (м. Страсбург), – некомерційної, неурядової правозахисної організації, яка спеціалізується на веденні справ в міжнародно-правових органах (Європейський Суд з прав людини, Комітет з прав людини ООН).

Під час тренінгу будуть обговорені питання порядку заповнення формуляру заяви до ЄСПЛ, типових помилок, які допускаються під час заповнення заяв до ЄСПЛ. Учасники тренінгу також зможуть отримати практичні поради по заповненню заяв в інтересах клієнтів у конкретних справах.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/oRXsGW2mCloESpOo2 , давши відповіді на запитання та долучивши проект заяви до Європейського Суду з прав людини або мотиваційний лист (до 4000 знаків).

Термін: до 18.00 год. 05 грудня 2018 року

Кандидати, які будуть відібрані до участі у тренінгу, отримають підтвердження реєстрації до 12 грудня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Комітету з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області, електронна пошта: kvalifadvocat.dp.ua@gmail.com