18 квітня 2019 року відбувся семінар-тренінг для адвокатів за участі Уряду Канади

 

18 квітня 2019 року за сприяння канадсько-українського Проекту підтримки судової реформи, який фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ, та Ради адвокатів Дніпропетровської області було проведено навчальний семінар-тренінг для адвокатів «Врегулювання спорів за участі судді». Участь у заході взяли близько 30 адвокатів.

Модераторами семінару-тренінгу виступили суддя, заступник голови Одеського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, медіатор, сертифікований тренер Національної школи суддів України Катаєва Елла Валеріївна та адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Костін Андрій Євгенович.

На семінарі-тренінгу розглядалися наступні питання:

запровадження механізмів врегулювання спорів за участі судді (ВСС) у процесуальне законодавство України;

сприяння цієї процедури прозорості судочинства, підвищення довіри до судової влади та формування репутації адвоката, економії робочого часу адвоката, економії коштів на сплату судових витрат, зменшення навантаження на суд у процесі проходження справ у суді;

обговорення ключових факторів, на які необхідно привернути увагу під час проведення засідання з ВСС;

формування у адвоката навичок перемовника та примирювача.

Розглядали практику застосування ВСС у Вінніпезі, інновації процесуального законодавства щодо нових альтернативних способів врегулювання спору, а також порядок проведення процедури ВСС за новим процесуальним законодавством України у цивільних та адміністративних справах та роль адвоката у цій процедурі. Особливу увагу приділяли медіаційним технікам, необхідним адвокату для ефективної та результативної комунікації у процесі досудового врегулювання спору за участю судді.

Дискусії закріпляли практичними інтерактивними вправами, у яких адвокати опрацьовували приклади справ, де були задіяні процеси ВСС.

 

Залишити відповідь