Більше 300 адвокатів відвідали семінар з підвищення кваліфікації 19 квітня 2019 року

19 квітня 2019 року Рада адвокатів Дніпропетровської області провела семінар з підвищення кваліфікації, темою якого стала процедура звернення до Європейського суду з прав людини.

Доповідачем на семінарі виступив Бойченюк Кирило Володимирович, юрист секретаріату Європейського суду з прав людини.

На лекції доповідач висвітлив основні етапи процесу подання заяви до Європейського суду з прав людини, процедуру розгляду справ, а також детально розглянув критерії прийнятності заяв до ЄСПЛ та описав типові помилки, які допускаються під час їх складання.

Особливу увагу було приділено справам ЄСПЛ, пов’язаним з порушенням права на свободу та особисту недоторканість і права на справедливий суд.


 

 
 
 
 

Адвокати Кульбач С. О. та Кушнір В. В. подарували доповідачеві, який починав кар’єру саме у Дніпропетровській області, свою книгу «История адвокатуры Днепропетровской области в событиях и лицах».

 
 
 
 
 

Семінар відвідали більше 300 адвокатів з Дніпропетровської та інших областей України та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Бойченюку Кирилу Володимировичу за участь у семінарі та актуальну інформацію для адвокатів!

Зверніть увагу! На сайті протягом наступних двох тижнів (до 6 травня 2019 року) будуть доступні матеріали з даного семінару.