30 листопада 2020 року відбудеться ругий захід у рамках національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи»

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 30 листопада 2020 року о 16.00 розпочнеться другий захід у рамках національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи», співорганізований Національною асоціацією адвокатів України та Вищою радою правосуддя.

✔️ Учасниками дискусії стануть представники органів адвокатського самоврядування, суддівського врядування, голови Комітетів НААУ, члени провідних професійних громадських організацій і асоціацій, народні депутати, міжнародні експерти. Захід відкриють Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький. 

✔️ Під час заходу планується обговорити стратегічні питання реалізації судової реформи, роль професійних спільнот у розробці законодавства про судоустрій та адвокатуру, конституційні аспекти участі міжнародних експертів у формуванні органів суддівського врядування.   
 
📌  Захід відбудеться у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Перегляд заходу доступний у Zoom: https://us02web.zoom.us/j/82522769414 

 📌 Адвокати можуть отримати за участь у заході 2 залікові бали підвищення кваліфікації. Для цього потрібно зареєструватися на сайті Центру акредитації НААУ.