Звіт про роботу органів адвокатського самоврядування Дніпропетровської області за 2019-2020 роки

Шановні колеги!

Цього року карантинні обмеження змушують нас пристосовуватися до нових реалій в цей непростий час.

У зв’язку з пандемією Рада адвокатів Дніпропетровської області не мала змоги провести щорічну звітну конференцію за 2019 та 2020 роки.

Однак, задля того щоб проінформувати адвокатську спільноту регіону про діяльність органів адвокатського самоврядування за останні два роки, ми вирішили провести онлайн-захід, на якому представимо звіт про здійснену за цей час роботу.

У заході візьмуть участь Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяна Лещенко, Заступник Голови Ради Олексій Трунов, Секретар Ради Євген Якименко, Голова КДКА Дніпропетровської області Олександр Самарець, Голова Кваліфікаційної палати КДКА Дніпропетровської області Вадим Забелін, Голова Дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Олександр Бивалін, а також член Ради адвокатів України від Дніпропетровської області Антон Кривошапка та представник Дніпропетровської області у ВКДКА Олександр Приходько.

Захід відбудеться 11 грудня 2020 року о 12:00.

Запрошуємо приєднатися до трансляції за посиланням: https://rado.clickmeeting.com/zv-t-pro-d-yal-n-st-organ-v-advokats-kogo-samovryaduvannya-za-2019-2020-roki