Більше 100 адвокатів відвідали семінар з підвищення кваліфікації у Дніпрі

18 жовтня 2019 року Комітетом з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області у Дніпрі було проведено семінар з підвищення кваліфікації, присвячений темі неповаги до суду та проблематиці застосування адміністративної відповідальності в порядку ст.185-3, 185-5 та ч. 1 ст. 185-6 КУпАП.

Семінар відбувся у Залі Нобелівських Лауреатів Університету імені Альфреда Нобеля.

Лектором виступив суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Федоріщев Сергій Сергійович.

Захід відкрився вступними словами Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяни Олександрівни та першого проректора Університету імені Альфреда Нобеля, доктора юридичних наук, професора Пєткова Сергія Валерійовича.

На семінарі були розглянуті питання відносин адвоката з судом, проблематики застосування адміністративної відповідальності за прояв неповаги до суду, процедура фіксації та розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст.185-3 КУпАП, а також були обговорені практичні випадки складання протоколів на прикладі справи про адміністративне правопорушення, передбачене ст.185-3 КУпАП.

Захід відвідали 140 адвокатів і 15 студентів.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку лектору Федоріщеву Сергію Сергійовичу за глибоке освітлення теми та сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів регіону, а також Університету імені Альфреда Нобеля за надання приміщення та технічне забезпечення заходу!

Залишити відповідь