У Нікополі відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів

19 жовтня 2019 року відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Нікополя, темою якого стали докази і доказування у кримінальному провадженні.

Лектором виступила суддя Павлоградського міськрайонного суду, тренер-викладач Національної школи суддів України Шаповалова Ірина Сергіївна.

Вступним словом захід відкрила голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

На семінарі були розглянуті основні принципи доказування: поняття і види доказів, правила оцінки доказів, значення для доказування презумпції невинуватості та застосування в процесі доказування та оцінки доказів принципу верховенства права. Також було висвітлено тему належності і допустимості доказів, зокрема саме поняття належності і допустимості доказів, поняття «очевидної недопустимості доказів», порядок визнання доказів недопустимими та виключення їх із дослідження. У останньому тематичному блоці було обговорено питання оцінки доказів слідчим суддею Питання процесуальних джерел доказів у кримінальному провадженні та порушення прав особи під час здобуття доказів були винесені на дискусію між лектором та адвокатами-учасниками.

З нагоди Дня юриста адвокати, що активно беруть участь у заходах з підвищенні професійної кваліфікації, були нагороджені грамотами.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Ірині Сергіївні за співпрацю, глибоке освітлення теми та активне сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини, а також Лиханському Віктору Олександровичу за допомогу у організації заходу та адвокатам Нікополя за активну участь у семінарі!


Супровідні матеріали до лекції доступні на нашому сайті за посиланням.

Повний фотозвіт із заходу можна переглянути у Фейсбуці.