Дніпровські адвокати на п’єдесталі!

Нарешті здійснилося! Дніпровські адвокати вибороли нагороди Всеукраїнського турніру з більярду серед адвокатів. Отже докладніше про цю історичну подію в суспільно-спортивному житті адвокатури Дніпра.

 

8 червня 2019 року відбувся другий Всеукраїнський турнір з більярду серед адвокатів. Минулого року нашим регіональним чемпіонам на впевненому шляху до перемоги перепоною стали тільки майбутні чемпіони першого національного турніру (доречі, вони і не зовсім адвокатами були, проте учасників попередили про це заздалегідь). Наші хлопці затаїли спортивну образу на «колег» і наполегливо готувалися цілий рік до реваншу. Адвокатський більярдний рух Дніпропетровщини від цього набув сили. Ми зробили за цей період осередок для спілкування, проводили спільні тренування, хлопці виступали у професійних турнірах, продовжувався пошук талантів.
Результатом такої роботи був потужний ІІ-й адвокатський турнір з більярду на кубок Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області, який відбувся 16.03.2019 року, про що ми писали раніше, коли минулорічні чемпіони навіть не змогли зачепитися за медалі. Проте після турніру до мене підійшов наш перший чемпіон Дніпропетровської області Сергій Сліпець із словами: «Льоша, у будь-якому випадку розраховуй на мене. Не підведу!». Залишалося тільки уважно слідкувати за датою проведення та визначенням формату Всеукраїнського турніру, бо вони змінювалися, що змушувало трохи хвилюватися та продовжувати підготовку. І ось дату визначено, визначено також і дисципліну, в якій буде проводитись турнір: вільна піраміда або «американка» (б’ють всіма шарами по всім), а це вже не відповідало більш спортивній та складній дисципліні, у якій проводилися змагання у Дніпрі («комбінована піраміда», коли б’ють винятково одним шаром), і це в майбутньому зіграє злий жарт для декого… І ось 7 червня, теплі напутні слова нашим хлопцям, Денису Заіменку (чемпіон 2019 року) та Сергію Сліпцю (чемпіон 2018 року), і в добру путь!
І ось день змагань. Хлопці впевнено почали турнір. Сергій трохи в одній грі схибив, але наступними безпомилковими партіями продовжив переможний шлях. А Денис і взагалі не зазнав жодної поразки, методично вибивав суперників із гонки за медалями. З радістю ми чули такі приємні новини, вболівали за своїх друзів. І ось одна четверта фіналу. Волею долі наші хлопці повинні зійтися в очному двобої. З одного боку, як організатору та палкому вболівальнику, радісно, що точно одне призове місце наше, а з іншого, як товаришу, який знає обох хлопців, який щиро бажав обом зустрітись у фіналі, важко змиритися з тим, що хтось з них залишиться без нагород. Проте це спорт.
Виграє сильніший. І ось щодо злого жарту… Улюблена дисципліна Дениса — більш складна, «гросмейстерська» комбінована піраміда, а Сергій навпаки відточує майстерність у вільній піраміді, де більше є шансів для Його Величності Випадку. На цей раз щастя посміхнулося Сергієві. А, можливо, Денис завбачливо та по-товариськи віддав перемогу напарникові?.. Хто знає… Проте Сергій аби довести, що його перемога над земляком не випадкова, потужно взяв півфінальний матч. Все, фінал. Початок трохи затримався, всі вболівальники Дніпра слабо вже могли вгамувати емоції, жадібно ловили кожне повідомлення з фіналу, жваво смакували та обговорювали перебіг подій. І у напруженій, впертій боротьбі з суттєво сильним суперником все ж таки Сергій трохи поступився. Але слово своє чоловіче стримав — друге місце! Не підвів він Дніпро! Ніколи ще на таких масштабних всеукраїнських адвокатських змаганнях з жодного виду спорту так високо не підіймалися адвокати Дніпропетровщини. Браво, хлопці.

 


 

Рада адвокатів Дніпропетровської області вітає наших гравців на більярді! Ви — зразок для інших! Дякуємо вам за таке визначне досягнення! Так тримати!
Олексій Баден